Logopedyczne drabiny – szablony do uzupełniania

Zapraszam do zapoznania się z kolejną nowością dostępną w sklepie domologo. Przygotowałam zestaw uniwersalnych plansz do gry w drabiny logopedyczne! Pomoc obejmuje 20 plansz do uzupełnienia materiałem językowym. Opracowanie zawiera szablony oparte o kalendarz świąt, pory roku, święta nietypowe oraz tematy pasjonujące dzieci. 

Każda drabina zawiera miejsce na wpisanie materiału językowego, nad którym aktualnie pracuje dziecko. Dzięki temu można zindywidualizować pracę dostosowując słownictwo do potrzeb konkretnego dziecka a także zastosować ten sam szablon ale różny materiał, pracując w grupie dzieci.

Logopedyczne drabiny to świetny pomysł na atrakcyjne zajęcia! Minimum przygotowań, maksimum efektu;)

Logopedyczne drabiny - szablony do uzupełniania

Co zatem znajdziesz w e-booku? Same chwytliwe tematy, uwzględniające zainteresowania dzieci oraz najciekawsze wydarzenia:) Polecam szczególnie planszę urodzinową przygotowaną w wersji dla dziewczynki i chłopca. Możesz świętować ten wyjątkowy dla dziecka czas przy okazji sumiennie pracując.

Logopedyczne drabiny - szablony do uzupełniania

Wzór drabiny został odświeżony, dodałam symbole ułatwiające wycięcie, dopasowanie i sklejenie elementów drabiny. Dzięki temu sprawnie i bez problemu przygotujesz estetyczną i ciekawą pomoc do zajęć.

Logopedyczne drabiny - szablony do uzupełniania

Gra z drabiną to sprytny sposób na radosną i intensywną pracę, z uwzględnieniem zainteresowań dziecka oraz kalendarza aktualnych wydarzeń!

Dzień dinozaura - drabina logopedyczna zajęcia logopedyczne

Plansze do gry można również zastosować w czasie zajęć terapii pedagogicznej – wystarczy szczeble drabiny zapełnić słowami do czytania, słówkami z trudnościami ortograficznymi lub zadaniami matematycznymi.

Serdecznie polecam zakup tej pomocy!

Obejrzano w sumie 2 682 razy, z czego dzisiaj 2 raz.


Cześć!
Tu Monika z domologo.pl
W tworzenie strony i pomocy logopedycznych wkładam wiele serca i pracy.
Staram się, by zamieszczane materiały były wartościowe i atrakcyjne dla dzieci.
Jeśli chcesz, możesz wspomóc mnie w tym działaniu i w zamian podarować mi wirtualną kawę.
Będzie mi bardzo miło :)
Serdecznie dziękuję!

Postaw kawę

Dodaj komentarz