O nas

Stronę domologo.pl prowadzą praktykujący logopedzi:
Joanna Czarnecka

Monika Drozd
Logopeda – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkole

Jestem logopedą, pedagogiem i mamą, pracuję z dziećmi od 2000 roku. Ukończyłam Logopedię na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Neurologopedię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Pedagogikę Specjalną – specjalność edukacja integracyjna i włączająca na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Terapię pedagogiczną WSP ZNP również w Warszawie.

Od lat pilnie śledzę nowinki związane z logopedią, terapią pedagogiczną oraz wychowaniem uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach, wykładach i konferencjach naukowych. Pasjonuje mnie szeroko pojęta terapia, wczesna nauka czytania, dyskalkulia oraz terapia ręki. Moją pasją jest praca z dziećmi, a siłą napędową radość jaką ona daje.

Uwielbiam tworzyć gry logopedyczne, pomoce terapeutyczne oraz prace plastyczne z użyciem łatwo dostępnych rzeczy. Lubię odkrywać, eksperymentować i ulepszać 😉 Mnóstwo radości i codziennej energii daje mi obserwowanie rozwoju dzieci.

Na stronie dzielę się swoim warsztatem pracy oraz doświadczeniem, by zapewnić specjalistom i rodzicom doskonałe materiały do pracy z dziećmi. Razem możemy tworzyć inspirujące i sprzyjające rozwojowi środowisko, wspierając każde dziecko w odkrywaniu i rozwijaniu jego pełnego potencjału!

Robert
Zajmuje się warstwą techniczną serwisu, nie jest logopedą 😉

Skontaktuj się z nami

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody, na przetwarzanie przez Domologo.pl, danych osobowych, podanych w formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Zobacz dokument: Polityka prywatności domologo.pl