Dzień Kosmosu – logopedyczna drabina do uzupełnienia

Uwaga! Startujemy z intensywną i solidną pracą eksplorując granice Kosmosu. Uniwersalna drabina przygotowana na Dzień Kosmosu, do której można wpisać dowolne słownictwo, będzie idealnym wstępem do poznania naszego miejsca we wszechświecie. By ułatwić sobie wpisanie słówek można skorzystać ze słowniczków zajęciowych lub gotowych drabin, by przepisać zamieszczone w nich słówka.
Starsze dzieci mogą to zrobić samodzielnie, młodszym należy pomóc w tej pracy. Dzięki użyciu tego szablonu można zindywidualizować pracę dostosowując słownictwo do potrzeb konkretnego dziecka a także zastosować ten sam wzór – ale różny materiał – pracując w grupie dzieci.

Szablon gry zawiera krótką instrukcję odnośnie zasad poruszania się po drabinie oraz zaktualizowane oznaczenia, by ułatwić sklejenie drabiny. Graficzny obraz planet oraz ich rozmieszczenie względem Słońca jest zgodne z rzeczywistością.

Pełen artykuł jest dostępny w ramach naszego abonamentu Domologo+. Abonament daje Ci pełen dostęp do tej treści przez cały rok. Rozszerz swój dostęp do Domologo na "plus".

Jeżeli masz wykupiony pakiet Domologo+ zaloguj się i odśwież stronę


Cześć!
Tu Monika z domologo.pl
W tworzenie strony i pomocy logopedycznych wkładam wiele serca i pracy.
Staram się, by zamieszczane materiały były wartościowe i atrakcyjne dla dzieci.
Jeśli chcesz, możesz wspomóc mnie w tym działaniu i w zamian podarować mi wirtualną kawę.
Będzie mi bardzo miło :)
Serdecznie dziękuję!

Postaw kawę

Dodaj komentarz