Najczęściej czytane:

Tematy logopedycznych zajęć grupowych na cały rokTematy logopedycznych zajęć grupowych na cały rok Zapraszam do zapoznania się z tematyką i ogólnym zarysem grupowych zajęć logopedycznych dla dzieci sześcioletnich, opracowanych na cały rok szkolny. Grupowe zajęcia logopedyczne obejmują doskonalenie sprawności narządów artykulacyjnych, wdrażają do… (12 976)


Logopedyczne darmowe gry on-lineLogopedyczne darmowe gry on-line W Internecie istnieje wiele bardzo dobrych stron oferujących darmowe gry logopedyczne. Zwykle na zajęciach proponuję dzieciom zadania z wykorzystaniem komputera jako nagrodę za pracę:) Dziś zachęcam do odwiedzenia moich ulubionych… (6 514)


Słowniczek zajęciowy - różnicowanie [s] - [sz]Słowniczek zajęciowy – różnicowanie [s] – [sz] Lista wyrazów, połączeń wyrazowych oraz zdań zawierających głoskę [s] oraz głoskę [sz]. Zebrany materiał językowy to baza do ćwiczeń utrwalających prawidłową wymowę tych głosek, może stanowić również element pracy domowej.… (6 008)


Słowniczek zajęciowy - głoska [sz]Słowniczek zajęciowy – głoska [sz] Materiał słowny do ćwiczenia głoski [sz] w nagłosie, wygłosie i śródgłosie. Do tego podwojona głoska [sz], połączenia wyrazowe oraz zdania i wierszyki opracowane z zachowaniem czystości fonetycznej. Przygotowany materiał słowny… (5 079)


Zdania do czytania z głoską [sz]Zdania do czytania z głoską [sz] Krótkie ale bardzo intensywne zadanie w formie zdań do czytania, przygotowane z myślą o utrwalaniu prawidłowej wymowy głoski [sz]. Ćwiczenie składa się z dwunastu zdań z bogatym słownictwem do czytania… (4 802)


Gra planszowa z głoską [sz]Gra planszowa z głoską [sz] Prosta i lubiana przez dzieci logopedyczna gra planszowa przygotowana z myślą o utrwalaniu prawidłowej wymowy głoski [sz] w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazów. Zestaw wyrazów został dobrany z zachowaniem czystości… (4 711)


Zakręcone wyścigi - logopedyczna gra planszowa z głoską [sz]Zakręcone wyścigi – logopedyczna gra planszowa… Zakręcone wyścigi to bardzo prosta, logopedyczna gra planszowa dla dwóch uczestników. Gra jest losowa, krótka do przeprowadzenia i bardzo emocjonująca. Została przygotowana w trzech wersjach: z obrazkami z głoską [sz]… (4 163)


Słowniczek zajęciowy - głoska [cz]Słowniczek zajęciowy – głoska [cz] Materiał słowny do ćwiczenia głoski [cz] w nagłosie, wygłosie i śródgłosie wyrazów. Zestaw obejmuje połączenia wyrazowe oraz zdania przygotowane z zachowaniem czystości fonetycznej. Materiał słowny ułatwia organizację pracy nad prawidłową… (3 967)


Gra planszowa z głoską [r] - połączenie [tr] i [dr]Gra planszowa z głoską [r] – połączenie [tr] i [dr] Prosta logopedyczna gra planszowa przygotowana z myślą o utrwalaniu prawidłowej wymowy głoski [r] w połączeniach [tr] i [dr] w nagłosie, śródgłosie i wygłosie wyrazów. Zestaw wyrazowy został przygotowany z zachowaniem… (3 734)


Pączki do rączki - czytanie i słuchanie ze zrozumieniemPączki do rączki – czytanie i słuchanie ze… Pączki do rączki to ćwiczenie mające na celu utrwalenie prawidłowej wymowy głoski [cz], doskonalenie czytania ze zrozumieniem, słuchania i wykonywania poleceń zgodnie z usłyszaną instrukcją oraz trening pamięci. Przygotowane zadanie… (3 632)